Rehema Jetta


Member
Joined Jun 22 2012
Actions
Send a Message
Add as Friend
Flag as Inappropriate
General Info

FEMALE
46 years old
Dar es Salaam, Tanzania
Friends (2)

Site Memberships

Salama Trust

Recent Activity
About Me

Mashaallah, najivunia kuwa Muislam. Namuomba Mwenyezi Mungu (S.W) azidi kutuongoza Waislam wote katika njia iliyonyooka, utakapowadia wakati wetu wa kuondoka duniani azitoe roho zetu kwa amani, utulivu na upole hali ya kuwa ni miongoni mwa waja wake wema, Jannat Firdaus yawe makao yetu, Aamin.

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

0 Comments

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.